Tak jsme si dali pořádný nášup a hned další týden jsme vyrazili opět na závody, které nebyly úplně za rohem. Také náš tým postihlo několik komplikací s karanténama a nemocemi, ale nedaly jsme se a „ti nejsilnější“ vyrazili do Mladé Boleslavi.

Budíček pěkně brzy ráno ve 3:30 a jedeme, ani silný vítr nás nezastavil a v pořádku jsme všichni dirazili. Stálo to za to! Z Boleslavi si dovážíme úžasné výsledky.

Chipmánkové a Karneval si odváží zlaté medaile. Natálka Neubauerová (kat. 11 – 13 let) se umístila na krásném 4. místě z deseti závodnic. Verunka Drábů (kat. 8 – 10 let) se umístila 10. a v Master Class postoupila až do finále, ve kterém se umístila 11.  Amálka Hofhanslová (kat. 8 – 10 let) se umístila na krásném 8. místě. Také krásné 9. místo získaly ve svých kategoriích Natálka N. a Anička Jurásková.

Moc moc všem gratulujeme a děkujeme zejména také rodičům, kteří jsou prostě skvělí, že s námi absolvují cokoliv a organizátorům soutěže za nelehký úkol pořádat takové závody.

Postupový závod Mladá Boleslav 30. 1. 2022
Search
« z 2 »