První závody na domácí půdě se konaly v neděli 22. ledna 2023. 

Nový rok jsme zahájili pečlivým trénováním sestav a úsilí se vyplatilo. Závody v Českých Budějovicích dopadly pro náš klub velmi úspěšně a všechny trenérky jsme ohromně pyšné na velký kus práce, který naše svěřenkyně udělaly.

Úplně poprvé si zazávodily naše nejmenší děvčátka z Mini přípravky a seznámily se tak s celkovou atmosférou závodů.
Skupina 8-10 let pod vedením Klaudi Němečkové získala se sestavou PANDIČEK1. místo.
Starší aerobičky 11-13 let trénuje Anet Bzonková a holky jako ŠPIONKY vybojovaly krásné stříbro – 2. místo.
Naše nejstarší členky, které nám už pomáhají jako asistentky trenérek zvítězily se sestavou La casa de Papel (PAPÍROVÝ DŮM) – 1. místo.
Třešničkou na krásném dni byly úspěchy našeho sportovního týmu, bylo nám odbornou porotou doporučeno přejí do vyšší výkonostní třídy a holky vybojovaly krásná místa.
Duo Kiki,Veru – 1. místo, Duo Naty, Evča – 1. místo, Duo Neli, Natka – 3. místo, Kiki single – 1. místo, Verunka single – 3. místo, Amča – 6. místo, Natka N. single – 1. místo, Evča single – 1. místo.

Ve výsledku nám nezáleží na pořadí nebo počtu medailí na krku, ale největší radost máme z toho, že vidíme obrovskou píli, kterou naše holky mají a my trenérky vidíme, jak se rok od roku zlepšují a posouvají, máme radost z toho, že na sobě chtějí makat a nevzdávají se, těší nás, když se účastní závodů se sestavou nebo cvičí podle lektora, protože je zkrátka aerobik baví! To je naše motto a o tom by sport měl být především!

#Aerobikjelaska