O nás

Založení

AEROBIC Club České Budějovice založila v roce 2018 bývalá reprezentantka a závodnice ve
sportovní aerobiku a aerobik master classu Iva Fošumová. Začínali jsme trénovat s cca 30 členým týmem. Postupně rosteme a nyní je nás kolem 70 členů.

Naše cíle

Naším cílem je sdružovat děti, které chtějí začít sportovat nebo se výkonostně posouvat dál. V rámci projektu Česko se hýbe, ve kterém je AEROBIC Club ČB zapojen, mají možnost jezdit na závody a vystupovat se společnou (popř. sólovou) choreografií nebo se zůčastnit jako jednotlivci v soutěži Master Class. Zdokonalí tak svojí techniku a ladění aerobických prvků do hudby, ale především si odnesou skvělé zážitky a mohou nasbírat vlastní úspěchy.

Být členem našeho Clubu neznamená jen tvrdou dřinu, ale hlavně zde získáte nová PŘÁTELSTVÍ, zocelíte SEBE, svou PÍLI a ODHODLÁNÍ.

Zaměření

Aerobik je sport, který zahrnuje zejména VŠESTRANNOU cvičební průpravu. Bereme v potaz individuální pohybové dispozice našich svěřenců. S dětmi pracujeme na celkovém zlepšení SÍLY – FLEXIBILITY – VYTRVALOSTI. Formujeme tak celkovou fyzickou kondici dětí, aby se cítily dobře, měly RADOST z pohybu a BAVIL je aerobik jako takový.

Ctíme pravidla FAIR PLAY, a to předáváme našim svěřencům.

Aktuálně

Od září 2023 trénujeme v prostorách Divadla u Kapličky, v sokolovně a tělocvičně školy Nová 5, Mini přípravka a děti na startu mají tréninky v MC Máj. Moc děkujeme za poskytování prostorů zprostředkovatelům. 

TRENÉRKY

V Aerobic Clubu ČB trénují vyškolené trenérky s lektorskými i závodními zkušenostmi v oboru. Snažíme se předat dětem radost a lásku k aerobiku a pohybu jakou máme my samy. Stavíme na důvěře v sebe sama a odhodlání se zlepšovat.

Děkujeme za podporu:

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

České Budějovice

Celonárodní projekt "Děti na startu" je věnovaný dětem ve věku 4 - 9 let. Aerobic Club se věnuje rozvoji všestranného pohybu u nejmladších dětí ve věku 3-5 let.

Děkujeme za podporu a spolufinancování projektu

Jihočeský kraj

Podporujeme iniciativu Evropský týden sportu, která nabádá veřejnost k pohybu. Zapojte se také v rámci našich náborů v září.

Národní sportovní agentura, která se zaměřuje na podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot.

© 2024 Aerobic Club ČB, J. Opletala 20, České Budějovice